COMPIDEX
AKTIVEierseksjonssameieOrg.nr. 897 461 412VALDERØYA

SAMEIET SYVERMARKA 5

Stiftet 2011

SAMEIET SYVERMARKA 5 er et eierseksjonssameie registrert i VALDERØYA med organisasjonsnummer 897461412. Selskapet ble stiftet i 2011.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av SAMEIET SYVERMARKA 5

Selskapet ledes av Alexander Furnes som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i SAMEIET SYVERMARKA 5.

SAMEIET SYVERMARKA 5 er registrert i Enhetsregisteret 26. mars 2012.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
897461412
Selskapsform
Eierseksjonssameie
Registreringsdato
26. mars 2012
Stiftelsesdato
11. april 2011
Næringskode
97.001
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Alexander Furnes, Syvermarka 9
6050 VALDERØYA
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 15. februar 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIET SYVERMARKA 5?
Organisasjonsnummeret til SAMEIET SYVERMARKA 5 er 897461412.
Hvor holder SAMEIET SYVERMARKA 5 til?
SAMEIET SYVERMARKA 5 holder til i c/o Alexander Furnes, Syvermarka 9, 6050 VALDERØYA.
Når ble SAMEIET SYVERMARKA 5 stiftet?
SAMEIET SYVERMARKA 5 ble stiftet 2011.