SCALE UP AS

923846468AksjeselskapAKTIVTRONDHEIM
Omsetning (2025)
0
Årsresultat
-30k
Eiendeler
609k
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til SCALE UP AS?
Organisasjonsnummeret til SCALE UP AS er 923846468.
Hvor holder SCALE UP AS til?
SCALE UP AS holder til i c/o Tor Ulleberg, Skansegata 17B, 7014 TRONDHEIM.
Hvem er daglig leder i SCALE UP AS?
Daglig leder i SCALE UP AS er Tor Ulleberg.
Går SCALE UP AS med overskudd?
Nei, SCALE UP AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 30 000 NOK i 2025.
Hvor stor er SCALE UP AS?
Etter omsetning er SCALE UP AS nr. 8 537 av 12 680 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
Når ble SCALE UP AS stiftet?
SCALE UP AS ble stiftet 2019.

Lignende bedrifter