SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG
SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG er et borettslag registrert i FØRDE med organisasjonsnummer 975353672. Selskapet ble stiftet i 1995.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 6 personer
- COMPIDEX finner 6 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG
Selskapet ledes av Gjermund Svartskuren Veka som styreleder. Totalt er det registrert 9 roller i SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG.
SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG er registrert i Enhetsregisteret 14. september 1995, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 975353672
- Selskapsform
- Borettslag
- Registreringsdato
- 14. september 1995
- Stiftelsesdato
- 23. mai 1995
- Næringskode
- 97.001
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Signaturrett
- signaturLederen (nestlederen) og ett styremedlem i fellesskap.
- signaturStine Mari Sætren Edvardsen
- signaturBjørn Inge Strand
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG?
- Organisasjonsnummeret til SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG er 975353672.
- Hvor holder SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG til?
- SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG holder til i Elvevegen 13, 6800 FØRDE.
- Når ble SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG stiftet?
- SELSTADGÅRDEN BURETTSLAG ble stiftet 1995.
