COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 992 548 436OSLO

SIVILARKITEKT TONE LIEN

SIVILARKITEKT TONE LIEN er et enkeltpersonforetak registrert i OSLO med organisasjonsnummer 992548436.

Analyse av SIVILARKITEKT TONE LIEN

SIVILARKITEKT TONE LIEN er registrert i Enhetsregisteret 14. april 2008, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
992548436
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
14. april 2008
Stiftelsesdato
-
Næringskode
71.110
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Hovinveien 37C
0576 OSLO
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier SIVILARKITEKT TONE LIEN?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SIVILARKITEKT TONE LIEN?
Organisasjonsnummeret til SIVILARKITEKT TONE LIEN er 992548436.
Hvor holder SIVILARKITEKT TONE LIEN til?
SIVILARKITEKT TONE LIEN holder til i Hovinveien 37C, 0576 OSLO.