COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 992 941 383TRONDHEIM

SKIPSMALING AS

Stiftet 2008
Driftsinntekter selskap 2025
5.9 mill kr
↗ 14,8 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
392k kr
Positivt resultat
Eiendeler
1.9 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 9 294 av 20 420 i bransjen

SKIPSMALING AS er et aksjeselskap registrert i TRONDHEIM med organisasjonsnummer 992941383. Selskapet ble stiftet i 2008.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
14,8 %
Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 10,8 prosentpoeng over medianen i bransjen.
Driftsmargin
8,5 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 1,9 %, altså 6,6 prosentpoeng lavere enn selskapet.
Egenkapitalandel
74 %
Egenkapitalen utgjorde 74 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av SKIPSMALING AS

I 2025 hadde SKIPSMALING AS en omsetning på 5 865 546 kr, et driftsresultat på 500 286 kr, et årsresultat på 392 488 kr. Selskapets totale eiendeler var 1 862 895 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 1 379 027 kr.

Omsetningen har økt med 42 % fra 4 137 000 kr i 2016 til 5 865 546 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er SKIPSMALING AS nr. 74 114 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 9 294 av 20 420 innen næringsgruppe 47 (tosifret NACE-kode), nr. 2 588 av 10 132 i Trondheim. Det plasserer selskapet blant de 26 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 8 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2025 med 392 488 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 26 % av eiendelene finansiert med gjeld (483 868 kr), og egenkapitalen var 1 379 027 kr.

Selskapet ledes av Inge Rambraut som daglig leder, Inge Rambraut som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i SKIPSMALING AS.

De største eierne i SKIPSMALING AS er Inge Rambraut (100 %).

SKIPSMALING AS er registrert i Enhetsregisteret 5. august 2008, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
992941383
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
5. august 2008
Stiftelsesdato
1. juli 2008
Næringskode
47.520
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Vestre Kanalkai 19
7010 TRONDHEIM
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten SKIPSMALING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
5 865 546 NOK
Driftsresultat
500 286 NOK
Årsresultat
392 488 NOK
Sum eiendeler
1 862 895 NOK
Sum egenkapital
1 379 027 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst+14,8 %+4,0 %
Driftsmargin+8,5 %+1,9 %

Nr. 9 294 av 20 420 selskaper i næringsgruppe 47 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder og ett styremedlem i fellesskap.
  • signatur
    Inge Rambraut
  • signatur
    Inge Rambraut
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 18. oktober 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål7 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SKIPSMALING AS?
Organisasjonsnummeret til SKIPSMALING AS er 992941383.
Hvor holder SKIPSMALING AS til?
SKIPSMALING AS holder til i Vestre Kanalkai 19, 7010 TRONDHEIM.
Hvem er daglig leder i SKIPSMALING AS?
Daglig leder i SKIPSMALING AS er Inge Rambraut.
Hva er omsetningen til SKIPSMALING AS?
SKIPSMALING AS hadde en omsetning på 5,9 millioner NOK i 2025.
Går SKIPSMALING AS med overskudd?
Ja, SKIPSMALING AS hadde et positivt årsresultat på 392 488 NOK i 2025.
Hvor stor er SKIPSMALING AS?
Etter omsetning er SKIPSMALING AS nr. 9 294 av 20 420 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble SKIPSMALING AS stiftet?
SKIPSMALING AS ble stiftet 2008.