COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 927 465 868SKULESTADMO

SKULESTADMO DAGLIGVARE AS

Stiftet 202123 ansatte
Driftsinntekter selskap 2025
56.3 mill kr
↗ 5,2 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-879k kr
Negativt resultat
Eiendeler
6.3 mill kr
Totalkapital
Ansatte
23
Nr. 1 799 av 20 420 i bransjen

SKULESTADMO DAGLIGVARE AS er et aksjeselskap registrert i SKULESTADMO med organisasjonsnummer 927465868. Selskapet ble stiftet i 2021.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
5,2 %
Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 1,2 prosentpoeng over medianen i bransjen.
Driftsmargin
−2 %
Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 1,9 %, altså 3,9 prosentpoeng høyere enn selskapet.
Egenkapitalandel
−2,3 %
Egenkapitalen utgjorde −2,3 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av SKULESTADMO DAGLIGVARE AS

I 2025 hadde SKULESTADMO DAGLIGVARE AS en omsetning på 56 331 942 kr, et negativt driftsresultat på 1 145 227 kr, et årsresultat på −878 895 kr. Selskapets totale eiendeler var 6 263 387 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −144 584 kr.

Omsetningen har økt med 408 % fra 11 087 000 kr i 2021 til 56 331 942 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er SKULESTADMO DAGLIGVARE AS nr. 14 449 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 1 799 av 20 420 innen næringsgruppe 47 (tosifret NACE-kode), nr. 40 av 1 003 i Voss. Det plasserer selskapet blant de 6 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 1 av 5 regnskapsår mellom 2021 og 2025. Det beste året var 2021 med 219 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 102 % av eiendelene finansiert med gjeld (6 407 972 kr), og egenkapitalen var −144 584 kr.

SKULESTADMO DAGLIGVARE AS har 23 ansatte.

Selskapet ledes av Mats Lehne som daglig leder, Jan Bjarte Svabø som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i SKULESTADMO DAGLIGVARE AS.

De største eierne i SKULESTADMO DAGLIGVARE AS er REMA 1000 NORGE AS (100 %).

SKULESTADMO DAGLIGVARE AS er registrert i Enhetsregisteret 26. juli 2021, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
927465868
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
26. juli 2021
Stiftelsesdato
1. juli 2021
Næringskode
47.110
Antall ansatte
23

Forretningsadresse

REMA 1000 Skulestadmo, Strandavegen 335
5710 SKULESTADMO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten SKULESTADMO DAGLIGVARE AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
56 331 942 NOK
Driftsresultat
−1 145 227 NOK
Årsresultat
−878 895 NOK
Sum eiendeler
6 263 387 NOK
Sum egenkapital
−144 584 NOK
Ansatte
23
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst+5,2 %+4,0 %
Driftsmargin-2,0 %+1,9 %

Nr. 1 799 av 20 420 selskaper i næringsgruppe 47 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Mats Lehne
  • signatur
    Jan Bjarte Svabø
  • signatur
    Jan Bjarte Svabø
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 14. oktober 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier SKULESTADMO DAGLIGVARE AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål8 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SKULESTADMO DAGLIGVARE AS?
Organisasjonsnummeret til SKULESTADMO DAGLIGVARE AS er 927465868.
Hvor holder SKULESTADMO DAGLIGVARE AS til?
SKULESTADMO DAGLIGVARE AS holder til i REMA 1000 Skulestadmo, Strandavegen 335, 5710 SKULESTADMO.
Hvem er daglig leder i SKULESTADMO DAGLIGVARE AS?
Daglig leder i SKULESTADMO DAGLIGVARE AS er Mats Lehne.
Hva er omsetningen til SKULESTADMO DAGLIGVARE AS?
SKULESTADMO DAGLIGVARE AS hadde en omsetning på 56,3 millioner NOK i 2025.
Hvor mange ansatte har SKULESTADMO DAGLIGVARE AS?
SKULESTADMO DAGLIGVARE AS har 23 ansatte.
Går SKULESTADMO DAGLIGVARE AS med overskudd?
Nei, SKULESTADMO DAGLIGVARE AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 878 895 NOK i 2025.
Hvor stor er SKULESTADMO DAGLIGVARE AS?
Etter omsetning er SKULESTADMO DAGLIGVARE AS nr. 1 799 av 20 420 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble SKULESTADMO DAGLIGVARE AS stiftet?
SKULESTADMO DAGLIGVARE AS ble stiftet 2021.