SMADAL SOLUTIONS AS
SMADAL SOLUTIONS AS er et aksjeselskap registrert i FØRDE med organisasjonsnummer 931732269. Selskapet ble stiftet i 2023.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- 99,9 %
- Egenkapitalen utgjorde 99,9 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av SMADAL SOLUTIONS AS
I 2025 hadde SMADAL SOLUTIONS AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 39 660 kr, et årsresultat på 689 890 kr. Selskapets totale eiendeler var 1 032 102 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 1 031 442 kr.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 2 av 3 regnskapsår mellom 2023 og 2025. Det beste året var 2025 med 689 890 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 0 % av eiendelene finansiert med gjeld (660 kr), og egenkapitalen var 1 031 442 kr.
Selskapet ledes av Pål Gunnar Smådal som daglig leder, Pål Gunnar Smådal som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i SMADAL SOLUTIONS AS.
De største eierne i SMADAL SOLUTIONS AS er Pål Gunnar Smådal (100 %).
SMADAL SOLUTIONS AS er registrert i Enhetsregisteret 18. juli 2023, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 931732269
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 18. juli 2023
- Stiftelsesdato
- 13. juni 2023
- Næringskode
- 00.000
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten SMADAL SOLUTIONS AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 0 NOK
- Driftsresultat
- −39 660 NOK
- Årsresultat
- 689 890 NOK
- Sum eiendeler
- 1 032 102 NOK
- Sum egenkapital
- 1 031 442 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturPål Gunnar Smådal
- signaturPål Gunnar Smådal
- signaturPål Gunnar Smådal
Registerstatus
Hvem eier SMADAL SOLUTIONS AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål5 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SMADAL SOLUTIONS AS?
- Organisasjonsnummeret til SMADAL SOLUTIONS AS er 931732269.
- Hvor holder SMADAL SOLUTIONS AS til?
- SMADAL SOLUTIONS AS holder til i Holsavegen 908, 6819 FØRDE.
- Hvem er daglig leder i SMADAL SOLUTIONS AS?
- Daglig leder i SMADAL SOLUTIONS AS er Pål Gunnar Smådal.
- Går SMADAL SOLUTIONS AS med overskudd?
- Ja, SMADAL SOLUTIONS AS hadde et positivt årsresultat på 689 890 NOK i 2025.
- Når ble SMADAL SOLUTIONS AS stiftet?
- SMADAL SOLUTIONS AS ble stiftet 2023.
