SØDERBERG & SØNN AS
SØDERBERG & SØNN AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 935885051. Selskapet ble stiftet i 2025.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- 100 %
- Egenkapitalen utgjorde 100 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av SØDERBERG & SØNN AS
I 2025 hadde SØDERBERG & SØNN AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 19 871 kr, et årsresultat på −19 871 kr. Selskapets totale eiendeler var 3 629 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 3 629 kr.
Ved utgangen av 2025 var 0 % av eiendelene finansiert med gjeld (0 kr), og egenkapitalen var 3 629 kr.
Selskapet ledes av Thomas Rene Søderberg som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i SØDERBERG & SØNN AS.
De største eierne i SØDERBERG & SØNN AS er Thomas Rene Søderberg (100 %).
SØDERBERG & SØNN AS er registrert i Enhetsregisteret 25. juli 2025, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 935885051
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 25. juli 2025
- Stiftelsesdato
- 2. juli 2025
- Næringskode
- 00.000
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten SØDERBERG & SØNN AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 0 NOK
- Driftsresultat
- −19 871 NOK
- Årsresultat
- −19 871 NOK
- Sum eiendeler
- 3 629 NOK
- Sum egenkapital
- 3 629 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturThomas Rene Søderberg
- signaturThomas Rene Søderberg
Registerstatus
Hvem eier SØDERBERG & SØNN AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SØDERBERG & SØNN AS?
- Organisasjonsnummeret til SØDERBERG & SØNN AS er 935885051.
- Hvor holder SØDERBERG & SØNN AS til?
- SØDERBERG & SØNN AS holder til i Gøteborggata 26, 0566 OSLO.
- Går SØDERBERG & SØNN AS med overskudd?
- Nei, SØDERBERG & SØNN AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 19 871 NOK i 2025.
- Når ble SØDERBERG & SØNN AS stiftet?
- SØDERBERG & SØNN AS ble stiftet 2025.
