COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 931 360 701MOSJØEN

SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD

SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD er et enkeltpersonforetak registrert i MOSJØEN med organisasjonsnummer 931360701.

Analyse av SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD

SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD er registrert i Enhetsregisteret 8. mai 2023.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
931360701
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
8. mai 2023
Stiftelsesdato
-
Næringskode
68.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Helligbergvegen 96
8663 MOSJØEN
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD?
Organisasjonsnummeret til SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD er 931360701.
Hvor holder SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD til?
SØRGÅRDSVEIEN 11 RUNE SØRGÅRD holder til i Helligbergvegen 96, 8663 MOSJØEN.