COMPIDEX
Konkurs

Denne bedriften er meldt konkurs 7. april 2026.

Historiske data vises nedenfor.

KONKURSAksjeselskapOrg.nr. 932 871 866BODØ

SØRPÅNORDPÅ AS

Stiftet 2023
Driftsinntekter selskap 2024
5.0 mill kr
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-2.7 mill kr
Negativt resultat
Eiendeler
1.6 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-

SØRPÅNORDPÅ AS er et aksjeselskap registrert i BODØ med organisasjonsnummer 932871866. Selskapet ble stiftet i 2023.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
−168,4 %
Egenkapitalen utgjorde −168,4 % av eiendelene i 2024. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av SØRPÅNORDPÅ AS

I 2024 hadde SØRPÅNORDPÅ AS en omsetning på 4 989 303 kr, et negativt driftsresultat på 2 705 696 kr, et årsresultat på −2 712 368 kr. Selskapets totale eiendeler var 1 592 670 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −2 682 368 kr.

Ved utgangen av 2024 var 268 % av eiendelene finansiert med gjeld (4 275 038 kr), og egenkapitalen var −2 682 368 kr.

De største eierne i SØRPÅNORDPÅ AS er T KOLSTAD EIENDOM AS (25 %), DEMMA HOLDING AS (25 %), FOLDENBANDEN AS (25 %).

SØRPÅNORDPÅ AS er registrert i Enhetsregisteret 23. januar 2024, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
932871866
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
23. januar 2024
Stiftelsesdato
22. november 2023
Næringskode
56.110
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Dronningens gate 14
8006 BODØ
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2024)

Tallene gjelder den juridiske enheten SØRPÅNORDPÅ AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
4 989 303 NOK
Driftsresultat
−2 705 696 NOK
Årsresultat
−2 712 368 NOK
Sum eiendeler
1 592 670 NOK
Sum egenkapital
−2 682 368 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Tuva Karoline Bohne Sætnøe
  • signatur
    Odd Stian Floer, Thomas Alsgård, Ole Kristian Johannessen, Tuva Karoline Bohne Sætnøe
  • prokura
    To styremedlemmer i fellesskap.
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 18. oktober 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier SØRPÅNORDPÅ AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål6 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SØRPÅNORDPÅ AS?
Organisasjonsnummeret til SØRPÅNORDPÅ AS er 932871866.
Hvor holder SØRPÅNORDPÅ AS til?
SØRPÅNORDPÅ AS holder til i Dronningens gate 14, 8006 BODØ.
Hva er omsetningen til SØRPÅNORDPÅ AS?
SØRPÅNORDPÅ AS hadde en omsetning på 5,0 millioner NOK i 2024.
Går SØRPÅNORDPÅ AS med overskudd?
Nei, SØRPÅNORDPÅ AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 2,7 millioner NOK i 2024.
Når ble SØRPÅNORDPÅ AS stiftet?
SØRPÅNORDPÅ AS ble stiftet 2023.
Er SØRPÅNORDPÅ AS konkurs?
Ja, SØRPÅNORDPÅ AS ble meldt konkurs 07.04.2026.