AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 998 705 460FØRDE
SOLHEIM GARD
SOLHEIM GARD er et enkeltpersonforetak registrert i FØRDE med organisasjonsnummer 998705460.
Analyse av SOLHEIM GARD
Selskapet ledes av Roger Solheim som daglig leder. Totalt er det registrert 3 roller i SOLHEIM GARD.
SOLHEIM GARD er registrert i Enhetsregisteret 13. august 2012, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 998705460
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 13. august 2012
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 01.451
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Solheimsdalen 384
6815 FØRDE
Norge
Kontakt
Signaturrett
- signaturRoger Solheim
- signaturRoger Solheim
- prokuraRoger Solheim
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 8. juli 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier SOLHEIM GARD?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SOLHEIM GARD?
- Organisasjonsnummeret til SOLHEIM GARD er 998705460.
- Hvor holder SOLHEIM GARD til?
- SOLHEIM GARD holder til i Solheimsdalen 384, 6815 FØRDE.
- Hvem er daglig leder i SOLHEIM GARD?
- Daglig leder i SOLHEIM GARD er Roger Solheim.
