SOLSIDEN GOLF AS
SOLSIDEN GOLF AS er et aksjeselskap registrert i TRONDHEIM med organisasjonsnummer 912184005. Selskapet ble stiftet i 2013.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- 184,2 %
- Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 181,6 prosentpoeng over medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 15,9 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 18,9 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- −4,8 %
- Egenkapitalen utgjorde −4,8 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av SOLSIDEN GOLF AS
I 2025 hadde SOLSIDEN GOLF AS en omsetning på 237 600 kr, et driftsresultat på 37 679 kr, et årsresultat på −226 001 kr. Selskapets totale eiendeler var 1 747 908 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −84 166 kr.
Omsetningen har økt med 7 % fra 222 000 kr i 2016 til 237 600 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er SOLSIDEN GOLF AS nr. 220 852 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 53 579 av 69 944 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 7 533 av 10 132 i Trondheim. Det plasserer selskapet blant de 77 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 3 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2023 med 109 989 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 105 % av eiendelene finansiert med gjeld (1 832 074 kr), og egenkapitalen var −84 166 kr.
Selskapet ledes av Tom Gunnar Witsø som daglig leder, Morten Nordal Hegdal som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i SOLSIDEN GOLF AS.
De største eierne i SOLSIDEN GOLF AS er WITSØ OG SVEA HOLDING AS (66,7 %), HEGDAL CONSULTING AS (33,3 %).
SOLSIDEN GOLF AS er registrert i Enhetsregisteret 9. juli 2013, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 912184005
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 9. juli 2013
- Stiftelsesdato
- 13. juni 2013
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten SOLSIDEN GOLF AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 237 600 NOK
- Driftsresultat
- 37 679 NOK
- Årsresultat
- −226 001 NOK
- Sum eiendeler
- 1 747 908 NOK
- Sum egenkapital
- −84 166 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 53 579 av 69 944 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturTom Gunnar Witsø
- signaturMorten Nordal Hegdal
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier SOLSIDEN GOLF AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SOLSIDEN GOLF AS?
- Organisasjonsnummeret til SOLSIDEN GOLF AS er 912184005.
- Hvor holder SOLSIDEN GOLF AS til?
- SOLSIDEN GOLF AS holder til i Innherredsveien 26, 7042 TRONDHEIM.
- Hvem er daglig leder i SOLSIDEN GOLF AS?
- Daglig leder i SOLSIDEN GOLF AS er Tom Gunnar Witsø.
- Hva er omsetningen til SOLSIDEN GOLF AS?
- SOLSIDEN GOLF AS hadde en omsetning på 237 600 NOK i 2025.
- Går SOLSIDEN GOLF AS med overskudd?
- Nei, SOLSIDEN GOLF AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 226 001 NOK i 2025.
- Hvor stor er SOLSIDEN GOLF AS?
- Etter omsetning er SOLSIDEN GOLF AS nr. 53 579 av 69 944 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble SOLSIDEN GOLF AS stiftet?
- SOLSIDEN GOLF AS ble stiftet 2013.
