SRA AS
SRA AS er et aksjeselskap registrert i TANANGER med organisasjonsnummer 992973986. Selskapet ble stiftet i 2008.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- 100 %
- Egenkapitalen utgjorde 100 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 3 personer
- COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av SRA AS
I 2025 hadde SRA AS et negativt driftsresultat på 4 267 kr, et årsresultat på −3 817 kr. Selskapets totale eiendeler var 2 497 346 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 2 497 346 kr.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 2 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2024 med 667 377 kr i årsresultat.
Selskapet ledes av Ingvild Bore som daglig leder, Bjørn Christian Røstad som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i SRA AS.
De største eierne i SRA AS er Ingvild Bore (13,9 %), TOROK INVEST AS (13,8 %).
SRA AS er registrert i Enhetsregisteret 2. oktober 2008, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 992973986
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 2. oktober 2008
- Stiftelsesdato
- 19. juni 2008
- Næringskode
- 68.110
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten SRA AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- -
- Driftsresultat
- −4 267 NOK
- Årsresultat
- −3 817 NOK
- Sum eiendeler
- 2 497 346 NOK
- Sum egenkapital
- 2 497 346 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturDaglig leder alene. Styrets leder alene.
- signaturIngvild Bore
- signaturBjørn Christian Røstad
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier SRA AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål5 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SRA AS?
- Organisasjonsnummeret til SRA AS er 992973986.
- Hvor holder SRA AS til?
- SRA AS holder til i c/o SR Group AS, Energivegen 9, 4056 TANANGER.
- Hvem er daglig leder i SRA AS?
- Daglig leder i SRA AS er Ingvild Bore.
- Går SRA AS med overskudd?
- Nei, SRA AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 3 817 NOK i 2025.
- Når ble SRA AS stiftet?
- SRA AS ble stiftet 2008.
