COMPIDEX
AKTIVBorettslagOrg.nr. 950 789 476LILLEHAMMER

STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG

Stiftet 1971

STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG er et borettslag registrert i LILLEHAMMER med organisasjonsnummer 950789476. Selskapet ble stiftet i 1971.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
6 personer
COMPIDEX finner 6 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG

Selskapet ledes av Per Arne Paulsen som styreleder. Totalt er det registrert 9 roller i STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG.

STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG er registrert i Enhetsregisteret 19. februar 1995, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
950789476
Selskapsform
Borettslag
Registreringsdato
19. februar 1995
Stiftelsesdato
8. juni 1971
Næringskode
97.001
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

c/o Usbl, Kirkegata 45
2609 LILLEHAMMER
Norge

Kontakt

Signaturrett

  • signatur
    Leder og ett styremedlem i fellesskap tegner lagets firma.
  • signatur
    Per Arne Paulsen
  • signatur
    Even Granlund
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 28. mai 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG?
Organisasjonsnummeret til STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG er 950789476.
Hvor holder STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG til?
STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG holder til i c/o Usbl, Kirkegata 45, 2609 LILLEHAMMER.
Når ble STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG stiftet?
STABBURSVEGEN TERRASSE BORETTSLAG ble stiftet 1971.