STJØRDAL DEMENSKOR
STJØRDAL DEMENSKOR er et forening/lag/innretning registrert i STJØRDAL med organisasjonsnummer 931194887. Selskapet ble stiftet i 2023.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av STJØRDAL DEMENSKOR
Selskapet ledes av Ketil Einar Nilsen som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i STJØRDAL DEMENSKOR.
STJØRDAL DEMENSKOR er registrert i Enhetsregisteret 13. mai 2023.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 931194887
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 13. mai 2023
- Stiftelsesdato
- 28. mars 2023
- Næringskode
- 90.201
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier STJØRDAL DEMENSKOR?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til STJØRDAL DEMENSKOR?
- Organisasjonsnummeret til STJØRDAL DEMENSKOR er 931194887.
- Hvor holder STJØRDAL DEMENSKOR til?
- STJØRDAL DEMENSKOR holder til i c/o Ketil Einar Nilsen, Havnegata 9, 7503 STJØRDAL.
- Når ble STJØRDAL DEMENSKOR stiftet?
- STJØRDAL DEMENSKOR ble stiftet 2023.
