COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 928 652 793STOKMARKNES

STOKMARKNES MILJØHAVN AS

Stiftet 2022
Driftsinntekter selskap 2025
714k kr
↗ 21,2 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-3.9 mill kr
Negativt resultat
Eiendeler
124.0 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 39 136 av 69 892 i bransjen

STOKMARKNES MILJØHAVN AS er et aksjeselskap registrert i STOKMARKNES med organisasjonsnummer 928652793. Selskapet ble stiftet i 2022.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
21,2 %
Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 18,6 prosentpoeng over medianen i bransjen.
Driftsmargin
31,9 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 2,9 prosentpoeng høyere enn selskapet.
Egenkapitalandel
36,5 %
Egenkapitalen utgjorde 36,5 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av STOKMARKNES MILJØHAVN AS

I 2025 hadde STOKMARKNES MILJØHAVN AS en omsetning på 713 661 kr, et driftsresultat på 227 350 kr, et årsresultat på −3 896 057 kr. Selskapets totale eiendeler var 123 952 547 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 45 221 385 kr.

Omsetningen har økt med 264 % fra 196 250 kr i 2023 til 713 661 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er STOKMARKNES MILJØHAVN AS nr. 179 029 av 288 887 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 39 136 av 69 892 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 216 av 355 i Hadsel. Det plasserer selskapet blant de 62 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 4 regnskapsår mellom 2022 og 2025. Det beste året var 2022 med −5 570 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 64 % av eiendelene finansiert med gjeld (78 731 162 kr), og egenkapitalen var 45 221 385 kr.

Selskapet ledes av Tommy Løveng som daglig leder, Roger Brynjulf Mosand som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i STOKMARKNES MILJØHAVN AS.

De største eierne i STOKMARKNES MILJØHAVN AS er TROLLFJORD AS (100 %).

STOKMARKNES MILJØHAVN AS er registrert i Enhetsregisteret 1. februar 2022, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
928652793
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
1. februar 2022
Stiftelsesdato
1. januar 2022
Næringskode
68.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Søndre gate 34
8450 STOKMARKNES
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten STOKMARKNES MILJØHAVN AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
713 661 NOK
Driftsresultat
227 350 NOK
Årsresultat
−3 896 057 NOK
Sum eiendeler
123 952 547 NOK
Sum egenkapital
45 221 385 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst+21,2 %+2,6 %
Driftsmargin+31,9 %+34,8 %

Nr. 39 136 av 69 892 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Tommy Løveng
  • signatur
    Roger Brynjulf Mosand
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 27. juli 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier STOKMARKNES MILJØHAVN AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål7 svar
Hva er organisasjonsnummeret til STOKMARKNES MILJØHAVN AS?
Organisasjonsnummeret til STOKMARKNES MILJØHAVN AS er 928652793.
Hvor holder STOKMARKNES MILJØHAVN AS til?
STOKMARKNES MILJØHAVN AS holder til i Søndre gate 34, 8450 STOKMARKNES.
Hvem er daglig leder i STOKMARKNES MILJØHAVN AS?
Daglig leder i STOKMARKNES MILJØHAVN AS er Tommy Løveng.
Hva er omsetningen til STOKMARKNES MILJØHAVN AS?
STOKMARKNES MILJØHAVN AS hadde en omsetning på 713 661 NOK i 2025.
Går STOKMARKNES MILJØHAVN AS med overskudd?
Nei, STOKMARKNES MILJØHAVN AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 3,9 millioner NOK i 2025.
Hvor stor er STOKMARKNES MILJØHAVN AS?
Etter omsetning er STOKMARKNES MILJØHAVN AS nr. 39 136 av 69 892 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble STOKMARKNES MILJØHAVN AS stiftet?
STOKMARKNES MILJØHAVN AS ble stiftet 2022.