COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 993 100 188STORD

STORD ANTIRUST AS

Stiftet 2008
Driftsinntekter selskap 2025
1.3 mill kr
↗ 5,7 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
112k kr
Positivt resultat
Eiendeler
517k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 2 568 av 3 610 i bransjen

STORD ANTIRUST AS er et aksjeselskap registrert i STORD med organisasjonsnummer 993100188. Selskapet ble stiftet i 2008.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
5,7 %
Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 0,4 prosentpoeng over medianen i bransjen.
Driftsmargin
12,9 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 3,9 %, altså 9 prosentpoeng lavere enn selskapet.
Egenkapitalandel
36,6 %
Egenkapitalen utgjorde 36,6 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av STORD ANTIRUST AS

I 2025 hadde STORD ANTIRUST AS en omsetning på 1 285 799 kr, et driftsresultat på 166 033 kr, et årsresultat på 112 152 kr. Selskapets totale eiendeler var 516 653 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 189 246 kr.

Omsetningen har gått ned med 64 % fra 3 531 000 kr i 2016 til 1 285 799 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er STORD ANTIRUST AS nr. 150 238 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 2 568 av 3 610 innen næringsgruppe 95 (tosifret NACE-kode), nr. 493 av 908 i Stord. Det plasserer selskapet blant de 53 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 6 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2016 med 546 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 63 % av eiendelene finansiert med gjeld (327 407 kr), og egenkapitalen var 189 246 kr.

Selskapet ledes av Jon Christian Bjørk Eikefet som daglig leder, Jon Christian Bjørk Eikefet som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i STORD ANTIRUST AS.

De største eierne i STORD ANTIRUST AS er Jon Christian Bjørk Eikefet (100 %).

STORD ANTIRUST AS er registrert i Enhetsregisteret 9. oktober 2008, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
993100188
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
9. oktober 2008
Stiftelsesdato
12. september 2008
Næringskode
95.310
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Tysemarkjo 126
5414 STORD
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten STORD ANTIRUST AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
1 285 799 NOK
Driftsresultat
166 033 NOK
Årsresultat
112 152 NOK
Sum eiendeler
516 653 NOK
Sum egenkapital
189 246 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst+5,7 %+5,3 %
Driftsmargin+12,9 %+3,9 %

Nr. 2 568 av 3 610 selskaper i næringsgruppe 95 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Styret i fellesskap.
  • signatur
    Jon Christian Bjørk Eikefet
  • signatur
    Jon Christian Bjørk Eikefet
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 24. april 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier STORD ANTIRUST AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål7 svar
Hva er organisasjonsnummeret til STORD ANTIRUST AS?
Organisasjonsnummeret til STORD ANTIRUST AS er 993100188.
Hvor holder STORD ANTIRUST AS til?
STORD ANTIRUST AS holder til i Tysemarkjo 126, 5414 STORD.
Hvem er daglig leder i STORD ANTIRUST AS?
Daglig leder i STORD ANTIRUST AS er Jon Christian Bjørk Eikefet.
Hva er omsetningen til STORD ANTIRUST AS?
STORD ANTIRUST AS hadde en omsetning på 1,3 millioner NOK i 2025.
Går STORD ANTIRUST AS med overskudd?
Ja, STORD ANTIRUST AS hadde et positivt årsresultat på 112 152 NOK i 2025.
Hvor stor er STORD ANTIRUST AS?
Etter omsetning er STORD ANTIRUST AS nr. 2 568 av 3 610 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble STORD ANTIRUST AS stiftet?
STORD ANTIRUST AS ble stiftet 2008.