STORHOLEN VELFORENING
STORHOLEN VELFORENING er et forening/lag/innretning registrert i SANDNES med organisasjonsnummer 999669719. Selskapet ble stiftet i 2013.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 2 personer
- COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av STORHOLEN VELFORENING
Selskapet ledes av Siv Monica Fostenes som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i STORHOLEN VELFORENING.
STORHOLEN VELFORENING er registrert i Enhetsregisteret 27. februar 2013.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 999669719
- Selskapsform
- Forening/lag/innretning
- Registreringsdato
- 27. februar 2013
- Stiftelsesdato
- 5. februar 2013
- Næringskode
- 94.992
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier STORHOLEN VELFORENING?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål3 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til STORHOLEN VELFORENING?
- Organisasjonsnummeret til STORHOLEN VELFORENING er 999669719.
- Hvor holder STORHOLEN VELFORENING til?
- STORHOLEN VELFORENING holder til i Leitesvingen 8, 4322 SANDNES.
- Når ble STORHOLEN VELFORENING stiftet?
- STORHOLEN VELFORENING ble stiftet 2013.
