STRETTO AS
917847304|AksjeselskapAKTIV|BERGEN
Omsetning (2024)
8.9 mill
Årsresultat
2.0 mill
Eiendeler
6.3 mill
Ansatte
0
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til STRETTO AS?
- Organisasjonsnummeret til STRETTO AS er 917847304.
- Hvor holder STRETTO AS til?
- STRETTO AS holder til i Skostredet 9A, 5017 BERGEN.
- Hva er omsetningen til STRETTO AS?
- STRETTO AS hadde en omsetning på 8,9 millioner NOK i 2024.
- Går STRETTO AS med overskudd?
- Ja, STRETTO AS hadde et positivt årsresultat på 2,0 millioner NOK i 2024.
- Hvor stor er STRETTO AS?
- Etter omsetning er STRETTO AS nr. 8 381 av 70 290 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
- Når ble STRETTO AS stiftet?
- STRETTO AS ble stiftet 2016.
