SUNDGATA 10A AS
SUNDGATA 10A AS er et aksjeselskap registrert i HØNEFOSS med organisasjonsnummer 924759895. Selskapet ble stiftet i 2020.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- 4,5 %
- Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 1,9 prosentpoeng over medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 54,4 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 19,6 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 23,8 %
- Egenkapitalen utgjorde 23,8 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av SUNDGATA 10A AS
I 2025 hadde SUNDGATA 10A AS en omsetning på 1 078 592 kr, et driftsresultat på 586 651 kr, et årsresultat på 90 694 kr. Selskapets totale eiendeler var 10 782 246 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 2 565 982 kr.
Omsetningen har økt med 71 % fra 629 000 kr i 2020 til 1 078 592 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er SUNDGATA 10A AS nr. 159 422 av 288 887 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 32 811 av 69 892 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 1 038 av 1 662 i Ringerike. Det plasserer selskapet blant de 56 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 5 av 6 regnskapsår mellom 2020 og 2025. Det beste året var 2021 med 255 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 76 % av eiendelene finansiert med gjeld (8 216 264 kr), og egenkapitalen var 2 565 982 kr.
Selskapet ledes av Sindre Lafton som daglig leder, Tommy Hansen som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i SUNDGATA 10A AS.
De største eierne i SUNDGATA 10A AS er LAFTON EIENDOM AS (33,3 %), SENTRUM EIENDOM OG UTLEIE AS (33,3 %), TITA INVEST AS (33,3 %).
SUNDGATA 10A AS er registrert i Enhetsregisteret 13. mars 2020, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 924759895
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 13. mars 2020
- Stiftelsesdato
- 23. januar 2020
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten SUNDGATA 10A AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 1 078 592 NOK
- Driftsresultat
- 586 651 NOK
- Årsresultat
- 90 694 NOK
- Sum eiendeler
- 10 782 246 NOK
- Sum egenkapital
- 2 565 982 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 32 811 av 69 892 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturSindre Lafton
- signaturTommy Hansen
- signaturNan-Ciu Chen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier SUNDGATA 10A AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til SUNDGATA 10A AS?
- Organisasjonsnummeret til SUNDGATA 10A AS er 924759895.
- Hvor holder SUNDGATA 10A AS til?
- SUNDGATA 10A AS holder til i Telegrafalleen 2, 3510 HØNEFOSS.
- Hvem er daglig leder i SUNDGATA 10A AS?
- Daglig leder i SUNDGATA 10A AS er Sindre Lafton.
- Hva er omsetningen til SUNDGATA 10A AS?
- SUNDGATA 10A AS hadde en omsetning på 1,1 millioner NOK i 2025.
- Går SUNDGATA 10A AS med overskudd?
- Ja, SUNDGATA 10A AS hadde et positivt årsresultat på 90 694 NOK i 2025.
- Hvor stor er SUNDGATA 10A AS?
- Etter omsetning er SUNDGATA 10A AS nr. 32 811 av 69 892 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble SUNDGATA 10A AS stiftet?
- SUNDGATA 10A AS ble stiftet 2020.
