COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 929 017 412OSLO

SVEE MEDICAL AS

Stiftet 2022
Driftsinntekter selskap 2025
5.4 mill kr
↘ 0,0 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-4k kr
Negativt resultat
Eiendeler
3.0 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 1 820 av 8 856 i bransjen

SVEE MEDICAL AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 929017412. Selskapet ble stiftet i 2022.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
−0 %
Omsetningen var omtrent uendret fra 2024 til 2025. Det er 3,3 prosentpoeng under medianen i bransjen.
Driftsmargin
7,2 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 7,8 %, altså 0,6 prosentpoeng høyere enn selskapet.
Egenkapitalandel
63,3 %
Egenkapitalen utgjorde 63,3 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av SVEE MEDICAL AS

I 2025 hadde SVEE MEDICAL AS en omsetning på 5 407 957 kr, et driftsresultat på 387 254 kr, et årsresultat på −4 410 kr. Selskapets totale eiendeler var 3 039 400 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 1 924 233 kr.

Omsetningen har økt med 22 % fra 4 436 000 kr i 2022 til 5 407 957 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er SVEE MEDICAL AS nr. 77 673 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 1 820 av 8 856 innen næringsgruppe 86 (tosifret NACE-kode), nr. 15 676 av 50 685 i Oslo. Det plasserer selskapet blant de 27 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 3 av 4 regnskapsår mellom 2022 og 2025. Det beste året var 2024 med 1 132 572 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 37 % av eiendelene finansiert med gjeld (1 115 167 kr), og egenkapitalen var 1 924 233 kr.

Selskapet ledes av Sven Andreas Svee som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i SVEE MEDICAL AS.

De største eierne i SVEE MEDICAL AS er Sven Andreas Svee (100 %).

SVEE MEDICAL AS er registrert i Enhetsregisteret 1. april 2022, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
929017412
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
1. april 2022
Stiftelsesdato
17. mars 2022
Næringskode
86.221
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Sørkedalsveien 10
0369 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten SVEE MEDICAL AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
5 407 957 NOK
Driftsresultat
387 254 NOK
Årsresultat
−4 410 NOK
Sum eiendeler
3 039 400 NOK
Sum egenkapital
1 924 233 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst-0,0 %+3,3 %
Driftsmargin+7,2 %+7,8 %

Nr. 1 820 av 8 856 selskaper i næringsgruppe 86 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Sven Andreas Svee
  • signatur
    Sven Andreas Svee
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 24. juni 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier SVEE MEDICAL AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål6 svar
Hva er organisasjonsnummeret til SVEE MEDICAL AS?
Organisasjonsnummeret til SVEE MEDICAL AS er 929017412.
Hvor holder SVEE MEDICAL AS til?
SVEE MEDICAL AS holder til i Sørkedalsveien 10, 0369 OSLO.
Hva er omsetningen til SVEE MEDICAL AS?
SVEE MEDICAL AS hadde en omsetning på 5,4 millioner NOK i 2025.
Går SVEE MEDICAL AS med overskudd?
Nei, SVEE MEDICAL AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 4 410 NOK i 2025.
Hvor stor er SVEE MEDICAL AS?
Etter omsetning er SVEE MEDICAL AS nr. 1 820 av 8 856 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble SVEE MEDICAL AS stiftet?
SVEE MEDICAL AS ble stiftet 2022.