TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS
TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 917925852. Selskapet ble stiftet i 2016.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- 2,6 %
- Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 0 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 71,8 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 37 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 90,7 %
- Egenkapitalen utgjorde 90,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS
I 2025 hadde TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS en omsetning på 3 258 342 kr, et driftsresultat på 2 340 885 kr, et årsresultat på 1 795 396 kr. Selskapets totale eiendeler var 49 383 512 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 44 809 080 kr.
Omsetningen har økt med 77 % fra 1 836 000 kr i 2016 til 3 258 342 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS nr. 101 208 av 288 595 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 17 255 av 69 911 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 19 614 av 50 651 i Oslo. Det plasserer selskapet blant de 36 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 8 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2025 med 1 795 396 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 9 % av eiendelene finansiert med gjeld (4 574 432 kr), og egenkapitalen var 44 809 080 kr.
Selskapet ledes av Gudbrand Erik Tandberg som daglig leder, Franz Candler Tandberg som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS.
De største eierne i TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS er TANDBERG EIENDOM PORTEFØLJE D AS (100 %).
TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS er registrert i Enhetsregisteret 25. oktober 2016, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 917925852
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 25. oktober 2016
- Stiftelsesdato
- 11. oktober 2016
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 3 258 342 NOK
- Driftsresultat
- 2 340 885 NOK
- Årsresultat
- 1 795 396 NOK
- Sum eiendeler
- 49 383 512 NOK
- Sum egenkapital
- 44 809 080 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 17 255 av 69 911 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets medlemmer hver for seg.
- signaturGudbrand Erik Tandberg
- signaturFranz Candler Tandberg
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS?
- Organisasjonsnummeret til TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS er 917925852.
- Hvor holder TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS til?
- TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS holder til i Skovveien 11A, 0257 OSLO.
- Hvem er daglig leder i TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS?
- Daglig leder i TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS er Gudbrand Erik Tandberg.
- Hva er omsetningen til TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS?
- TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS hadde en omsetning på 3,3 millioner NOK i 2025.
- Går TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS med overskudd?
- Ja, TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS hadde et positivt årsresultat på 1,8 millioner NOK i 2025.
- Hvor stor er TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS?
- Etter omsetning er TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS nr. 17 255 av 69 911 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS stiftet?
- TANDBERG EIENDOM HAFRSFJORDGATE 11 AS ble stiftet 2016.
