AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 925 947 261OSLO
TANNLEGE KVERNENG AS
Stiftet 2020
Driftsinntekter selskap 2025
1.5 mill kr
↗ 74,3 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
147k kr
Positivt resultat
Eiendeler
345k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 5 112 av 8 817 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for TANNLEGE KVERNENG AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2021–2025.
Omsetning
1.5 mill kr
Driftsresultat
162k kr
Årsresultat
147k kr
Eiendeler
345k kr
Egenkapital
151k kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er TANNLEGE KVERNENG AS nr. 140 725 av 287 828 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 5 112 av 8 817 i sin bransje, nr. 26 063 av 50 479 i Oslo.
Omsetningen økte 74,3 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 3,4 %.
Driftsmarginen i 2025 var 10,5 % — over bransjemedianen (7,8 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 828 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 4 227 NOK
- Omløpsmidler
- 341 218 NOK
- Sum eiendeler
- 345 445 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 30 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- 120 773 NOK
- Sum egenkapital
- 150 773 NOK
- Langsiktig gjeld
- 930 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 193 742 NOK
- Sum gjeld
- 194 672 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 539 649 NOK+74% | 162 380 NOK | 147 176 NOK |
| 2024 | 883 390 NOK+43% | 65 385 NOK | 65 966 NOK |
| 2023 | 616 168 NOK-55% | −175 234 NOK | −177 556 NOK |
| 2022 | 1 357 000 NOK+7% | 123 000 NOK | 96 000 NOK |
| 2021 | 1 267 000 NOK | 60 000 NOK | 44 000 NOK |
