COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 931 734 067LEVANGER

TANNLEGE NILS B SKAAR AS

Stiftet 2023
Driftsinntekter selskap 2025
6.4 mill kr
↘ 4,1 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
4.0 mill kr
Positivt resultat
Eiendeler
33.2 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 1 393 av 8 814 i bransjen

Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for TANNLEGE NILS B SKAAR AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2023–2025.

Omsetning
6.4 mill kr
Driftsresultat
925k kr
Årsresultat
4.0 mill kr
Eiendeler
33.2 mill kr
Egenkapital
10.2 mill kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret

Nøkkeltall i kontekst

Topp 25 % i Norge

Etter omsetning i 2025 er TANNLEGE NILS B SKAAR AS nr. 70 173 av 287 693 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 1 393 av 8 814 i sin bransje, nr. 154 av 725 i Levanger.

Omsetningen falt 4,1 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 3,4 %.

Driftsmarginen i 2025 var 14,4 % — over bransjemedianen (7,8 %).

Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 693 aktive selskaper).

Omsetning over tid

Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.

Resultatutvikling

Resultatregnskap

Driftsinntekter
6 408 733 NOK
Driftskostnader
5 483 613 NOK
Avskrivninger
-
Driftsresultat
925 120 NOK
EBITDA
-
Finansinntekter
4 153 694 NOK
Finanskostnader
643 613 NOK
Netto finans
3 510 082 NOK
Resultat før skatt
-
Skattekostnad
-
Årsresultat
3 973 978 NOK
Ansatte
-

Balanse

Eiendeler

Anleggsmidler
1 478 588 NOK
Omløpsmidler
31 735 128 NOK
Sum eiendeler
33 213 716 NOK

Egenkapital og gjeld

Innskutt egenkapital
1 224 430 NOK
Opptjent egenkapital
9 018 192 NOK
Sum egenkapital
10 242 622 NOK
Kortsiktig gjeld
22 971 094 NOK
Sum gjeld
22 971 094 NOK

Historisk utvikling

ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20256 408 733 NOK-4%925 120 NOK3 973 978 NOK
20246 683 217 NOK+6%1 431 979 NOK3 133 042 NOK
20236 333 782 NOK1 091 591 NOK4 276 998 NOK