THOLD AS
922142424|AksjeselskapAKTIV|MOSS
Omsetning (2025)
0
Årsresultat
-3k
Eiendeler
39k
Ansatte
-
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til THOLD AS?
- Organisasjonsnummeret til THOLD AS er 922142424.
- Hvor holder THOLD AS til?
- THOLD AS holder til i Byfogd Grundts vei 6, 1532 MOSS.
- Hvem er daglig leder i THOLD AS?
- Daglig leder i THOLD AS er Thomas Notland.
- Går THOLD AS med overskudd?
- Nei, THOLD AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 2 923 NOK i 2025.
- Hvor stor er THOLD AS?
- Etter omsetning er THOLD AS nr. 8 669 av 10 151 selskaper i sin bransje i Norge (2020).
- Når ble THOLD AS stiftet?
- THOLD AS ble stiftet 2019.
