THORALF MYHRE AS
THORALF MYHRE AS er et aksjeselskap registrert i SANDNES med organisasjonsnummer 917871167. Selskapet ble stiftet i 1977.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- 41,2 %
- Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 38,4 prosentpoeng over medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 8,7 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 4 %, altså 4,7 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 53,4 %
- Egenkapitalen utgjorde 53,4 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av THORALF MYHRE AS
I 2025 hadde THORALF MYHRE AS en omsetning på 60 361 427 kr, et driftsresultat på 5 269 543 kr, et årsresultat på 4 147 575 kr. Selskapets totale eiendeler var 22 723 065 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 12 142 300 kr.
Omsetningen har økt med 140 % fra 25 170 000 kr i 2016 til 60 361 427 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er THORALF MYHRE AS nr. 13 648 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 949 av 18 994 innen næringsgruppe 43 (tosifret NACE-kode), nr. 235 av 4 024 i Sandnes. Det plasserer selskapet blant de 5 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 10 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2025 med 4 147 575 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 47 % av eiendelene finansiert med gjeld (10 580 765 kr), og egenkapitalen var 12 142 300 kr.
THORALF MYHRE AS har 35 ansatte.
Selskapet ledes av Terje Myhre som daglig leder, Terje Myhre som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i THORALF MYHRE AS.
De største eierne i THORALF MYHRE AS er TEMY HOLDING AS (100 %).
THORALF MYHRE AS er registrert i Enhetsregisteret 19. februar 1995, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 917871167
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 19. februar 1995
- Stiftelsesdato
- 10. januar 1977
- Næringskode
- 43.910
- Antall ansatte
- 35
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten THORALF MYHRE AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 60 361 427 NOK
- Driftsresultat
- 5 269 543 NOK
- Årsresultat
- 4 147 575 NOK
- Sum eiendeler
- 22 723 065 NOK
- Sum egenkapital
- 12 142 300 NOK
- Ansatte
- 35
Sammenlignet med bransjen
Nr. 949 av 18 994 selskaper i næringsgruppe 43 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturTerje Myhre
- signaturTerje Myhre
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier THORALF MYHRE AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål8 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til THORALF MYHRE AS?
- Organisasjonsnummeret til THORALF MYHRE AS er 917871167.
- Hvor holder THORALF MYHRE AS til?
- THORALF MYHRE AS holder til i Frøyerveien 3, 4328 SANDNES.
- Hvem er daglig leder i THORALF MYHRE AS?
- Daglig leder i THORALF MYHRE AS er Terje Myhre.
- Hva er omsetningen til THORALF MYHRE AS?
- THORALF MYHRE AS hadde en omsetning på 60,4 millioner NOK i 2025.
- Hvor mange ansatte har THORALF MYHRE AS?
- THORALF MYHRE AS har 35 ansatte.
- Går THORALF MYHRE AS med overskudd?
- Ja, THORALF MYHRE AS hadde et positivt årsresultat på 4,1 millioner NOK i 2025.
- Hvor stor er THORALF MYHRE AS?
- Etter omsetning er THORALF MYHRE AS nr. 949 av 18 994 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble THORALF MYHRE AS stiftet?
- THORALF MYHRE AS ble stiftet 1977.
