THORLEIF SUNDE EIENDOM AS
THORLEIF SUNDE EIENDOM AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 921845650. Selskapet ble stiftet i 2018.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- 99,8 %
- Egenkapitalen utgjorde 99,8 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 3 personer
- COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av THORLEIF SUNDE EIENDOM AS
I 2025 hadde THORLEIF SUNDE EIENDOM AS et negativt driftsresultat på 73 846 kr, et årsresultat på 1 108 508 kr. Selskapets totale eiendeler var 23 813 565 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 23 769 195 kr.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 5 av 8 regnskapsår mellom 2018 og 2025. Det beste året var 2024 med 4 759 092 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 0 % av eiendelene finansiert med gjeld (44 370 kr), og egenkapitalen var 23 769 195 kr.
Selskapet ledes av Thorleif Sunde som daglig leder, Thorleif Sunde som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i THORLEIF SUNDE EIENDOM AS.
De største eierne i THORLEIF SUNDE EIENDOM AS er THORLEIF SUNDE AKSJESELSKAP (100 %).
THORLEIF SUNDE EIENDOM AS er registrert i Enhetsregisteret 6. desember 2018, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 921845650
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 6. desember 2018
- Stiftelsesdato
- 20. november 2018
- Næringskode
- 68.320
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten THORLEIF SUNDE EIENDOM AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- -
- Driftsresultat
- −73 846 NOK
- Årsresultat
- 1 108 508 NOK
- Sum eiendeler
- 23 813 565 NOK
- Sum egenkapital
- 23 769 195 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturStyrets leder og ett styremedlem i fellesskap.
- signaturThorleif Sunde
- signaturThorleif Sunde
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier THORLEIF SUNDE EIENDOM AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål5 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til THORLEIF SUNDE EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret til THORLEIF SUNDE EIENDOM AS er 921845650.
- Hvor holder THORLEIF SUNDE EIENDOM AS til?
- THORLEIF SUNDE EIENDOM AS holder til i Olav Selvaags plass 5, 0252 OSLO.
- Hvem er daglig leder i THORLEIF SUNDE EIENDOM AS?
- Daglig leder i THORLEIF SUNDE EIENDOM AS er Thorleif Sunde.
- Går THORLEIF SUNDE EIENDOM AS med overskudd?
- Ja, THORLEIF SUNDE EIENDOM AS hadde et positivt årsresultat på 1,1 millioner NOK i 2025.
- Når ble THORLEIF SUNDE EIENDOM AS stiftet?
- THORLEIF SUNDE EIENDOM AS ble stiftet 2018.
