COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 993 771 708TØNSBERG

TØNSBERG KOLONIHAGE

Stiftet 1922

TØNSBERG KOLONIHAGE er et forening/lag/innretning registrert i TØNSBERG med organisasjonsnummer 993771708. Selskapet ble stiftet i 1922.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av TØNSBERG KOLONIHAGE

Selskapet ledes av Tom Ludwigsen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i TØNSBERG KOLONIHAGE.

TØNSBERG KOLONIHAGE er registrert i Enhetsregisteret 29. august 2009.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
993771708
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
29. august 2009
Stiftelsesdato
1. april 1922
Næringskode
68.320
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Solvang
3112 TØNSBERG
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier TØNSBERG KOLONIHAGE?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til TØNSBERG KOLONIHAGE?
Organisasjonsnummeret til TØNSBERG KOLONIHAGE er 993771708.
Hvor holder TØNSBERG KOLONIHAGE til?
TØNSBERG KOLONIHAGE holder til i Solvang, 3112 TØNSBERG.
Når ble TØNSBERG KOLONIHAGE stiftet?
TØNSBERG KOLONIHAGE ble stiftet 1922.