TOPPEN TERRASSE AS
TOPPEN TERRASSE AS er et aksjeselskap registrert i TRONDHEIM med organisasjonsnummer 926531387. Selskapet ble stiftet i 2021.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Egenkapitalandel
- −25,6 %
- Egenkapitalen utgjorde −25,6 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
- Aktiv ledelse og styre
- 3 personer
- COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.
Analyse av TOPPEN TERRASSE AS
I 2025 hadde TOPPEN TERRASSE AS en omsetning på 0 kr, et negativt driftsresultat på 64 953 kr, et årsresultat på −665 004 kr. Selskapets totale eiendeler var 8 166 983 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −2 089 793 kr.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 5 regnskapsår mellom 2021 og 2025. Det beste året var 2021 med −19 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 126 % av eiendelene finansiert med gjeld (10 256 776 kr), og egenkapitalen var −2 089 793 kr.
Selskapet ledes av Charles Hagen Williamsen som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i TOPPEN TERRASSE AS.
De største eierne i TOPPEN TERRASSE AS er NORDIC HOLDING GROUP AS (85 %), Charles Hagen Williamsen (15 %).
TOPPEN TERRASSE AS er registrert i Enhetsregisteret 17. februar 2021, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 926531387
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 17. februar 2021
- Stiftelsesdato
- 5. januar 2021
- Næringskode
- 68.120
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten TOPPEN TERRASSE AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 0 NOK
- Driftsresultat
- −64 953 NOK
- Årsresultat
- −665 004 NOK
- Sum eiendeler
- 8 166 983 NOK
- Sum egenkapital
- −2 089 793 NOK
- Ansatte
- -
Signaturrett
- signaturCharles Hagen Williamsen
- signaturRoger Ibenhard Kent
- signaturInge Lilleøkdal
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier TOPPEN TERRASSE AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål4 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til TOPPEN TERRASSE AS?
- Organisasjonsnummeret til TOPPEN TERRASSE AS er 926531387.
- Hvor holder TOPPEN TERRASSE AS til?
- TOPPEN TERRASSE AS holder til i Stadsing Dahls gate 9, 7015 TRONDHEIM.
- Går TOPPEN TERRASSE AS med overskudd?
- Nei, TOPPEN TERRASSE AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 665 004 NOK i 2025.
- Når ble TOPPEN TERRASSE AS stiftet?
- TOPPEN TERRASSE AS ble stiftet 2021.
