COMPIDEX
AKTIVAnsvarlig selskap med delt ansvarOrg.nr. 923 797 394KOLBU

TOTEN BÆR OG GRØNT DA

Stiftet 201910 ansatte

TOTEN BÆR OG GRØNT DA er et ansvarlig selskap med delt ansvar registrert i KOLBU med organisasjonsnummer 923797394. Selskapet ble stiftet i 2019.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
3 personer
COMPIDEX finner 3 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av TOTEN BÆR OG GRØNT DA

TOTEN BÆR OG GRØNT DA har 10 ansatte.

TOTEN BÆR OG GRØNT DA er registrert i Enhetsregisteret 11. november 2019, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
923797394
Selskapsform
Ansvarlig selskap med delt ansvar
Registreringsdato
11. november 2019
Stiftelsesdato
9. oktober 2019
Næringskode
01.130
Antall ansatte
10

Forretningsadresse

Bjørkegutua 51
2847 KOLBU
Norge

Kontakt

Signaturrett

  • signatur
    John Olav Dyste
  • signatur
    Henry Dyste
  • signatur
    Per André Dyste
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 14. oktober 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier TOTEN BÆR OG GRØNT DA?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til TOTEN BÆR OG GRØNT DA?
Organisasjonsnummeret til TOTEN BÆR OG GRØNT DA er 923797394.
Hvor holder TOTEN BÆR OG GRØNT DA til?
TOTEN BÆR OG GRØNT DA holder til i Bjørkegutua 51, 2847 KOLBU.
Hvor mange ansatte har TOTEN BÆR OG GRØNT DA?
TOTEN BÆR OG GRØNT DA har 10 ansatte.
Når ble TOTEN BÆR OG GRØNT DA stiftet?
TOTEN BÆR OG GRØNT DA ble stiftet 2019.