COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 913 014 731OSLO

TPV GRUPPEN AS

Stiftet 2013
Driftsinntekter selskap 2025
-
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
0 kr
Positivt resultat
Eiendeler
122k kr
Totalkapital
Ansatte
-

TPV GRUPPEN AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 913014731. Selskapet ble stiftet i 2013.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Egenkapitalandel
−91,6 %
Egenkapitalen utgjorde −91,6 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av TPV GRUPPEN AS

I 2025 hadde TPV GRUPPEN AS et driftsresultat på 0 kr, et årsresultat på 0 kr. Selskapets totale eiendeler var 121 590 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −111 347 kr.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 0 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2016 med 0 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 192 % av eiendelene finansiert med gjeld (232 937 kr), og egenkapitalen var −111 347 kr.

Selskapet ledes av Abdul Wahab Ghaffar som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i TPV GRUPPEN AS.

De største eierne i TPV GRUPPEN AS er Abdul Wahab Ghaffar (50 %), Tabish Ghaffar (50 %).

TPV GRUPPEN AS er registrert i Enhetsregisteret 6. januar 2014, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
913014731
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
6. januar 2014
Stiftelsesdato
26. september 2013
Næringskode
00.000
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Parkveien 53B
0256 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten TPV GRUPPEN AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
-
Driftsresultat
0 NOK
Årsresultat
0 NOK
Sum eiendeler
121 590 NOK
Sum egenkapital
−111 347 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Abdul Wahab Ghaffar
  • signatur
    Tabish Ghaffar
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 5. august 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier TPV GRUPPEN AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål4 svar
Hva er organisasjonsnummeret til TPV GRUPPEN AS?
Organisasjonsnummeret til TPV GRUPPEN AS er 913014731.
Hvor holder TPV GRUPPEN AS til?
TPV GRUPPEN AS holder til i Parkveien 53B, 0256 OSLO.
Går TPV GRUPPEN AS med overskudd?
TPV GRUPPEN AS hadde et årsresultat på 0 NOK i 2025.
Når ble TPV GRUPPEN AS stiftet?
TPV GRUPPEN AS ble stiftet 2013.