COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 932 408 597AKSDAL

TRB HUSE

TRB HUSE er et enkeltpersonforetak registrert i AKSDAL med organisasjonsnummer 932408597.

Analyse av TRB HUSE

TRB HUSE er registrert i Enhetsregisteret 7. november 2023.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
932408597
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
7. november 2023
Stiftelsesdato
-
Næringskode
90.201
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Alvanutlia 7
5570 AKSDAL
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier TRB HUSE?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til TRB HUSE?
Organisasjonsnummeret til TRB HUSE er 932408597.
Hvor holder TRB HUSE til?
TRB HUSE holder til i Alvanutlia 7, 5570 AKSDAL.