COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 893 363 882MIDSUND

TROIKA HOLDING AS

Stiftet 2008
Driftsinntekter selskap 2025
41k kr
↗ 11,2 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-90k kr
Negativt resultat
Eiendeler
713k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 64 687 av 69 911 i bransjen

TROIKA HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i MIDSUND med organisasjonsnummer 893363882. Selskapet ble stiftet i 2008.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
11,2 %
Omsetningen økte fra 2024 til 2025. Det er 8,6 prosentpoeng over medianen i bransjen.
Driftsmargin
−158,4 %
Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 193,2 prosentpoeng høyere enn selskapet.
Egenkapitalandel
−33,7 %
Egenkapitalen utgjorde −33,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av TROIKA HOLDING AS

I 2025 hadde TROIKA HOLDING AS en omsetning på 41 129 kr, et negativt driftsresultat på 65 161 kr, et årsresultat på −89 677 kr. Selskapets totale eiendeler var 712 901 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −240 287 kr.

Omsetningen har gått ned med 97 % fra 1 183 000 kr i 2016 til 41 129 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er TROIKA HOLDING AS nr. 262 003 av 288 595 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 64 687 av 69 911 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 1 442 av 1 572 i Molde. Det plasserer selskapet blant de 91 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 4 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2016 med 165 000 kr i årsresultat.

Antall ansatte har gått ned fra 2 i 2016 til 0 i 2024.

Ved utgangen av 2025 var 134 % av eiendelene finansiert med gjeld (953 188 kr), og egenkapitalen var −240 287 kr.

Selskapet ledes av Roe Malvin Reiten som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i TROIKA HOLDING AS.

De største eierne i TROIKA HOLDING AS er FHR EIENDOM AS (100 %).

TROIKA HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 14. januar 2009, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
893363882
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
14. januar 2009
Stiftelsesdato
1. september 2008
Næringskode
68.120
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Innsidevegen 980
6475 MIDSUND
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten TROIKA HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
41 129 NOK
Driftsresultat
−65 161 NOK
Årsresultat
−89 677 NOK
Sum eiendeler
712 901 NOK
Sum egenkapital
−240 287 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst+11,2 %+2,6 %
Driftsmargin-158,4 %+34,8 %

Nr. 64 687 av 69 911 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder og ett styremedlem i fellesskap.
  • signatur
    Roe Malvin Reiten
  • signatur
    Helge Longva
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 18. oktober 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier TROIKA HOLDING AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål6 svar
Hva er organisasjonsnummeret til TROIKA HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til TROIKA HOLDING AS er 893363882.
Hvor holder TROIKA HOLDING AS til?
TROIKA HOLDING AS holder til i Innsidevegen 980, 6475 MIDSUND.
Hva er omsetningen til TROIKA HOLDING AS?
TROIKA HOLDING AS hadde en omsetning på 41 129 NOK i 2025.
Går TROIKA HOLDING AS med overskudd?
Nei, TROIKA HOLDING AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 89 677 NOK i 2025.
Hvor stor er TROIKA HOLDING AS?
Etter omsetning er TROIKA HOLDING AS nr. 64 687 av 69 911 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble TROIKA HOLDING AS stiftet?
TROIKA HOLDING AS ble stiftet 2008.