TROMS KOMPETANSE AS
TROMS KOMPETANSE AS er et aksjeselskap registrert i STORSLETT med organisasjonsnummer 998391776. Selskapet ble stiftet i 2012.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −27,2 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 31,4 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 8,1 %
- Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 2,9 %, altså 5,2 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 18,8 %
- Egenkapitalen utgjorde 18,8 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av TROMS KOMPETANSE AS
I 2025 hadde TROMS KOMPETANSE AS en omsetning på 178 000 kr, et driftsresultat på 14 423 kr, et årsresultat på 14 423 kr. Selskapets totale eiendeler var 182 061 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 34 238 kr.
Omsetningen har gått ned med 21 % fra 225 000 kr i 2016 til 178 000 kr i 2025.
Målt i omsetning for 2025 er TROMS KOMPETANSE AS nr. 229 422 av 288 749 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 4 994 av 6 285 innen næringsgruppe 85 (tosifret NACE-kode), nr. 236 av 284 i Nordreisa. Det plasserer selskapet blant de 80 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 8 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2025 med 14 423 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 81 % av eiendelene finansiert med gjeld (147 823 kr), og egenkapitalen var 34 238 kr.
Selskapet ledes av Torbjørn Johansen som daglig leder, Torbjørn Johansen som styreleder. Totalt er det registrert 5 roller i TROMS KOMPETANSE AS.
De største eierne i TROMS KOMPETANSE AS er TORBJØRN JOHANSEN BUSSER AS (53,3 %), Kjell Åge Nielsen (46,7 %).
TROMS KOMPETANSE AS er registrert i Enhetsregisteret 19. mai 2012, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 998391776
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 19. mai 2012
- Stiftelsesdato
- 9. mai 2012
- Næringskode
- 85.597
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten TROMS KOMPETANSE AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 178 000 NOK
- Driftsresultat
- 14 423 NOK
- Årsresultat
- 14 423 NOK
- Sum eiendeler
- 182 061 NOK
- Sum egenkapital
- 34 238 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 4 994 av 6 285 selskaper i næringsgruppe 85 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyrets leder alene.
- signaturTorbjørn Johansen
- signaturTorbjørn Johansen
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier TROMS KOMPETANSE AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål7 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til TROMS KOMPETANSE AS?
- Organisasjonsnummeret til TROMS KOMPETANSE AS er 998391776.
- Hvor holder TROMS KOMPETANSE AS til?
- TROMS KOMPETANSE AS holder til i Øvergårdveien 92, 9158 STORSLETT.
- Hvem er daglig leder i TROMS KOMPETANSE AS?
- Daglig leder i TROMS KOMPETANSE AS er Torbjørn Johansen.
- Hva er omsetningen til TROMS KOMPETANSE AS?
- TROMS KOMPETANSE AS hadde en omsetning på 178 000 NOK i 2025.
- Går TROMS KOMPETANSE AS med overskudd?
- Ja, TROMS KOMPETANSE AS hadde et positivt årsresultat på 14 423 NOK i 2025.
- Hvor stor er TROMS KOMPETANSE AS?
- Etter omsetning er TROMS KOMPETANSE AS nr. 4 994 av 6 285 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble TROMS KOMPETANSE AS stiftet?
- TROMS KOMPETANSE AS ble stiftet 2012.
