COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 915 544 843

TUENESET KYSTFORTFORENING

Stiftet 2015

TUENESET KYSTFORTFORENING er et forening/lag/innretning registrert med organisasjonsnummer 915544843. Selskapet ble stiftet i 2015.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
6 personer
COMPIDEX finner 6 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av TUENESET KYSTFORTFORENING

Selskapet ledes av Børre Kenneth Thorsen som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i TUENESET KYSTFORTFORENING.

TUENESET KYSTFORTFORENING er registrert i Enhetsregisteret 25. juni 2015.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
915544843
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
25. juni 2015
Stiftelsesdato
29. april 2015
Næringskode
94.992
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier TUENESET KYSTFORTFORENING?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til TUENESET KYSTFORTFORENING?
Organisasjonsnummeret til TUENESET KYSTFORTFORENING er 915544843.
Når ble TUENESET KYSTFORTFORENING stiftet?
TUENESET KYSTFORTFORENING ble stiftet 2015.