TUNTLAND HOLDING AS
TUNTLAND HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 919140356. Selskapet ble stiftet i 2017.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −47,9 %
- Omsetningen falt fra 2023 til 2024. Det er 52,1 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- 100 %
- Driften ga positiv margin i 2024. Bransjemedianen var 2,9 %, altså 97,1 prosentpoeng lavere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 64,8 %
- Egenkapitalen utgjorde 64,8 % av eiendelene i 2024. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av TUNTLAND HOLDING AS
I 2024 hadde TUNTLAND HOLDING AS en omsetning på 19 800 kr, et driftsresultat på 19 800 kr, et årsresultat på 18 052 kr. Selskapets totale eiendeler var 81 478 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 52 837 kr.
Omsetningen har gått ned med 80 % fra 99 000 kr i 2017 til 19 800 kr i 2024.
Målt i omsetning for 2024 er TUNTLAND HOLDING AS nr. 272 085 av 288 807 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 5 885 av 6 288 innen næringsgruppe 85 (tosifret NACE-kode), nr. 47 394 av 50 685 i Oslo. Det plasserer selskapet blant de 95 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 4 av 8 regnskapsår mellom 2017 og 2024. Det beste året var 2017 med 33 000 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2024 var 35 % av eiendelene finansiert med gjeld (28 641 kr), og egenkapitalen var 52 837 kr.
Selskapet ledes av Tove Tuntland som styreleder. Totalt er det registrert 1 roller i TUNTLAND HOLDING AS.
De største eierne i TUNTLAND HOLDING AS er Tove Tuntland (100 %).
TUNTLAND HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 15. juni 2017, registrert i Foretaksregisteret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 919140356
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 15. juni 2017
- Stiftelsesdato
- 29. mai 2017
- Næringskode
- 85.510
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2024)
Tallene gjelder den juridiske enheten TUNTLAND HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 19 800 NOK
- Driftsresultat
- 19 800 NOK
- Årsresultat
- 18 052 NOK
- Sum eiendeler
- 81 478 NOK
- Sum egenkapital
- 52 837 NOK
- Ansatte
- 0
Sammenlignet med bransjen
Nr. 5 885 av 6 288 selskaper i næringsgruppe 85 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier TUNTLAND HOLDING AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål6 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til TUNTLAND HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret til TUNTLAND HOLDING AS er 919140356.
- Hvor holder TUNTLAND HOLDING AS til?
- TUNTLAND HOLDING AS holder til i Lindebergåsen 36A, 1068 OSLO.
- Hva er omsetningen til TUNTLAND HOLDING AS?
- TUNTLAND HOLDING AS hadde en omsetning på 19 800 NOK i 2024.
- Går TUNTLAND HOLDING AS med overskudd?
- Ja, TUNTLAND HOLDING AS hadde et positivt årsresultat på 18 052 NOK i 2024.
- Hvor stor er TUNTLAND HOLDING AS?
- Etter omsetning er TUNTLAND HOLDING AS nr. 5 885 av 6 288 selskaper i sin bransje i Norge (2024).
- Når ble TUNTLAND HOLDING AS stiftet?
- TUNTLAND HOLDING AS ble stiftet 2017.
