COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 894 525 452LUNDENES

UL SOLHOVS BLANDAKOR

Stiftet 1919

UL SOLHOVS BLANDAKOR er et forening/lag/innretning registrert i LUNDENES med organisasjonsnummer 894525452. Selskapet ble stiftet i 1919.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
2 personer
COMPIDEX finner 2 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av UL SOLHOVS BLANDAKOR

Selskapet ledes av Petra Parschat som styreleder. Totalt er det registrert 2 roller i UL SOLHOVS BLANDAKOR.

UL SOLHOVS BLANDAKOR er registrert i Enhetsregisteret 6. oktober 2009.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
894525452
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
6. oktober 2009
Stiftelsesdato
1. november 1919
Næringskode
90.201
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

9420 LUNDENES
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier UL SOLHOVS BLANDAKOR?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til UL SOLHOVS BLANDAKOR?
Organisasjonsnummeret til UL SOLHOVS BLANDAKOR er 894525452.
Hvor holder UL SOLHOVS BLANDAKOR til?
UL SOLHOVS BLANDAKOR holder til i 9420 LUNDENES.
Når ble UL SOLHOVS BLANDAKOR stiftet?
UL SOLHOVS BLANDAKOR ble stiftet 1919.