COMPIDEX
AKTIVForening/lag/innretningOrg.nr. 993 195 979FLATANGER

UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER

Stiftet 2002

UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER er et forening/lag/innretning registrert i FLATANGER med organisasjonsnummer 993195979. Selskapet ble stiftet i 2002.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Aktiv ledelse og styre
7 personer
COMPIDEX finner 7 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER

Selskapet ledes av Sissel Hustad som styreleder. Totalt er det registrert 7 roller i UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER.

UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER er registrert i Enhetsregisteret 13. oktober 2008.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
993195979
Selskapsform
Forening/lag/innretning
Registreringsdato
13. oktober 2008
Stiftelsesdato
1. januar 2002
Næringskode
94.200
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

7770 FLATANGER
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål3 svar
Hva er organisasjonsnummeret til UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER?
Organisasjonsnummeret til UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER er 993195979.
Hvor holder UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER til?
UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER holder til i 7770 FLATANGER.
Når ble UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER stiftet?
UTDANNINGSFORBUNDET FLATANGER ble stiftet 2002.