COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 929 200 233OSLO

UV114 UTVIKLING AS

Stiftet 2022
Driftsinntekter selskap 2025
81.4 mill kr
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
9.4 mill kr
Positivt resultat
Eiendeler
367.7 mill kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 696 av 69 892 i bransjen

UV114 UTVIKLING AS er et aksjeselskap registrert i OSLO med organisasjonsnummer 929200233. Selskapet ble stiftet i 2022.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Driftsmargin
63,8 %
Driften ga positiv margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 29 prosentpoeng lavere enn selskapet.
Egenkapitalandel
5,7 %
Egenkapitalen utgjorde 5,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Aktiv ledelse og styre
5 personer
COMPIDEX finner 5 unike personer med aktive registrerte roller i selskapet.

Analyse av UV114 UTVIKLING AS

I 2025 hadde UV114 UTVIKLING AS en omsetning på 81 417 267 kr, et driftsresultat på 51 904 941 kr, et årsresultat på 9 384 381 kr. Selskapets totale eiendeler var 367 745 108 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 20 897 187 kr.

Målt i omsetning for 2025 er UV114 UTVIKLING AS nr. 10 498 av 288 887 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 696 av 69 892 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 2 708 av 50 700 i Oslo. Det plasserer selskapet blant de 4 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 2 av 4 regnskapsår mellom 2022 og 2025. Det beste året var 2025 med 9 384 381 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 94 % av eiendelene finansiert med gjeld (346 847 921 kr), og egenkapitalen var 20 897 187 kr.

Selskapet ledes av Jan Storsveen som daglig leder, Ole Halvor Svenkerud som styreleder. Totalt er det registrert 6 roller i UV114 UTVIKLING AS.

De største eierne i UV114 UTVIKLING AS er UV114 HOLDING AS (100 %).

UV114 UTVIKLING AS er registrert i Enhetsregisteret 12. mai 2022, registrert i Foretaksregisteret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
929200233
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
12. mai 2022
Stiftelsesdato
18. februar 2022
Næringskode
68.120
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Standardveien 1
0581 OSLO
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten UV114 UTVIKLING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
81 417 267 NOK
Driftsresultat
51 904 941 NOK
Årsresultat
9 384 381 NOK
Sum eiendeler
367 745 108 NOK
Sum egenkapital
20 897 187 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst–+2,6 %
Driftsmargin+63,8 %+34,8 %

Nr. 696 av 69 892 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Ole Halvor Svenkerud
  • signatur
    Bård Hauki
  • signatur
    Vegard Storaunet
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 3. august 2026
Se juridiske detaljer

Hvem eier UV114 UTVIKLING AS?

Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.

Åpne eiernettverket

Lignende bedrifter

Samme bransje, lokalt der det finnes

Utforsk
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål7 svar
Hva er organisasjonsnummeret til UV114 UTVIKLING AS?
Organisasjonsnummeret til UV114 UTVIKLING AS er 929200233.
Hvor holder UV114 UTVIKLING AS til?
UV114 UTVIKLING AS holder til i Standardveien 1, 0581 OSLO.
Hvem er daglig leder i UV114 UTVIKLING AS?
Daglig leder i UV114 UTVIKLING AS er Jan Storsveen.
Hva er omsetningen til UV114 UTVIKLING AS?
UV114 UTVIKLING AS hadde en omsetning på 81,4 millioner NOK i 2025.
Går UV114 UTVIKLING AS med overskudd?
Ja, UV114 UTVIKLING AS hadde et positivt årsresultat på 9,4 millioner NOK i 2025.
Hvor stor er UV114 UTVIKLING AS?
Etter omsetning er UV114 UTVIKLING AS nr. 696 av 69 892 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble UV114 UTVIKLING AS stiftet?
UV114 UTVIKLING AS ble stiftet 2022.