VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS
VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS er et aksjeselskap registrert i LYSAKER med organisasjonsnummer 917326665. Selskapet ble stiftet i 2016.
Dette bør du vite
Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.
- Omsetningsutvikling
- −34,4 %
- Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 37 prosentpoeng under medianen i bransjen.
- Driftsmargin
- −26 %
- Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 34,8 %, altså 60,8 prosentpoeng høyere enn selskapet.
- Egenkapitalandel
- 99,7 %
- Egenkapitalen utgjorde 99,7 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.
Analyse av VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS
I 2025 hadde VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS en omsetning på 769 274 kr, et negativt driftsresultat på 199 909 kr, et årsresultat på −160 393 kr. Selskapets totale eiendeler var 13 530 624 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde 13 486 869 kr.
Målt i omsetning for 2025 er VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS nr. 175 032 av 287 575 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 37 946 av 69 751 innen næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode), nr. 4 910 av 8 563 i Bærum. Det plasserer selskapet blant de 61 % største i Norge.
Selskapet har levert positivt årsresultat i 2 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2023 med 1 093 903 kr i årsresultat.
Ved utgangen av 2025 var 0 % av eiendelene finansiert med gjeld (43 755 kr), og egenkapitalen var 13 486 869 kr.
Selskapet ledes av Hans Isak Larsson som styreleder. Totalt er det registrert 3 roller i VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS.
De største eierne i VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS er EATS 7 AS (100 %).
VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS er registrert i Enhetsregisteret 15. juni 2016, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 917326665
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Registreringsdato
- 15. juni 2016
- Stiftelsesdato
- 25. mai 2016
- Næringskode
- 68.200
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Kontakt
Selskapsregnskap (2025)
Tallene gjelder den juridiske enheten VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.
- Driftsinntekter
- 769 274 NOK
- Driftsresultat
- −199 909 NOK
- Årsresultat
- −160 393 NOK
- Sum eiendeler
- 13 530 624 NOK
- Sum egenkapital
- 13 486 869 NOK
- Ansatte
- -
Sammenlignet med bransjen
Nr. 37 946 av 69 751 selskaper i næringsgruppe 68 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.
Signaturrett
- signaturStyreleder alene eller to styremedlemmer i fellesskap.
- signaturHans Isak Larsson
- signaturLars Christian Stugaard
Registerstatus
Utforsk mer
Hvem eier VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål6 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret til VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS er 917326665.
- Hvor holder VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS til?
- VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS holder til i Fornebuveien 40, 1366 LYSAKER.
- Hva er omsetningen til VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS?
- VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS hadde en omsetning på 769 274 NOK i 2025.
- Går VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS med overskudd?
- Nei, VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 160 393 NOK i 2025.
- Hvor stor er VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS?
- Etter omsetning er VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS nr. 37 946 av 69 751 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
- Når ble VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS stiftet?
- VÅLERVEIEN 180 HOLDING AS ble stiftet 2016.
