AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 920 726 666LØRENSKOG
VAKTMESTEREN I LØRENSKOG AS
Stiftet 2018
Driftsinntekter selskap 2025
673k kr
↗ 1,7 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
98k kr
Positivt resultat
Eiendeler
982k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 2 410 av 3 716 i bransjen
Her finner du regnskapstall og økonomisk historikk for VAKTMESTEREN I LØRENSKOG AS. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene og dekker perioden 2018–2025.
Omsetning
673k kr
Driftsresultat
130k kr
Årsresultat
98k kr
Eiendeler
982k kr
Egenkapital
598k kr
Ansatte
-
Selskapsregnskap · NOKKilde: Regnskapsregisteret
Nøkkeltall i kontekst
Etter omsetning i 2025 er VAKTMESTEREN I LØRENSKOG AS nr. 181 086 av 287 693 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 2 410 av 3 716 i sin bransje, nr. 1 031 av 1 675 i Lørenskog.
Omsetningen økte 1,7 % fra 2024 til 2025. Medianveksten i bransjen var 5,4 %.
Driftsmarginen i 2025 var 19,4 % — over bransjemedianen (4,1 %).
Rangeringer og medianer er beregnet av COMPIDEX på grunnlag av siste tilgjengelige årsregnskap fra Brønnøysundregistrene (287 693 aktive selskaper).
Omsetning over tid
Regnskapsvaluta: NOK. Grafen viser år i samme valuta.
Resultatutvikling
Resultatregnskap
Balanse
Eiendeler
- Anleggsmidler
- 675 000 NOK
- Omløpsmidler
- 306 690 NOK
- Sum eiendeler
- 981 690 NOK
Egenkapital og gjeld
- Innskutt egenkapital
- 30 000 NOK
- Opptjent egenkapital
- 567 820 NOK
- Sum egenkapital
- 597 820 NOK
- Kortsiktig gjeld
- 377 930 NOK
- Sum gjeld
- 383 870 NOK
Historisk utvikling
| År | Omsetning | Driftsresultat | Årsresultat |
|---|---|---|---|
| 2025 | 673 193 NOK+2% | 130 390 NOK | 98 201 NOK |
| 2024 | 661 836 NOK+93% | 309 387 NOK | 241 793 NOK |
| 2023 | 343 065 NOK-20% | 19 713 NOK | 15 116 NOK |
| 2022 | 431 000 NOK+51% | 152 000 NOK | 119 000 NOK |
| 2021 | 285 840 NOK+180% | 60 668 NOK | 47 348 NOK |
| 2020 | 102 000 NOK+21% | 0 NOK | 0 NOK |
| 2019 | 84 000 NOK-18% | 20 000 NOK | 15 000 NOK |
| 2018 | 103 000 NOK | 46 000 NOK | 37 000 NOK |
