AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 928 344 479EIKSMARKA
VERDE DESIGN JORGE RIOS
VERDE DESIGN JORGE RIOS er et enkeltpersonforetak registrert i EIKSMARKA med organisasjonsnummer 928344479.
Analyse av VERDE DESIGN JORGE RIOS
VERDE DESIGN JORGE RIOS er registrert i Enhetsregisteret 16. desember 2021.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 928344479
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 16. desember 2021
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 13.300
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
General Fleischers vei 22D
1359 EIKSMARKA
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Hvem eier VERDE DESIGN JORGE RIOS?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til VERDE DESIGN JORGE RIOS?
- Organisasjonsnummeret til VERDE DESIGN JORGE RIOS er 928344479.
- Hvor holder VERDE DESIGN JORGE RIOS til?
- VERDE DESIGN JORGE RIOS holder til i General Fleischers vei 22D, 1359 EIKSMARKA.
