COMPIDEX
AKTIVAksjeselskapOrg.nr. 893 477 292FARSTAD

VIDARS GARASJE AS

Stiftet 2008
Driftsinntekter selskap 2025
103k kr
↘ 84,5 % fra året før
Innsendt selskapsregnskap · NOK
Årsresultat
-162k kr
Negativt resultat
Eiendeler
959k kr
Totalkapital
Ansatte
-
Nr. 3 368 av 3 609 i bransjen

VIDARS GARASJE AS er et aksjeselskap registrert i FARSTAD med organisasjonsnummer 893477292. Selskapet ble stiftet i 2008.

Dette bør du vite

Databaserte observasjoner fra siste tilgjengelige tall. Dette er ikke en kredittvurdering.

Se grunnlaget
Omsetningsutvikling
−84,5 %
Omsetningen falt fra 2024 til 2025. Det er 89,8 prosentpoeng under medianen i bransjen.
Driftsmargin
−153,5 %
Driften ga negativ margin i 2025. Bransjemedianen var 3,9 %, altså 157,4 prosentpoeng høyere enn selskapet.
Egenkapitalandel
−30,1 %
Egenkapitalen utgjorde −30,1 % av eiendelene i 2025. Dette er en beregnet nøkkelverdi, ikke en kredittvurdering.

Analyse av VIDARS GARASJE AS

I 2025 hadde VIDARS GARASJE AS en omsetning på 103 422 kr, et negativt driftsresultat på 158 730 kr, et årsresultat på −162 428 kr. Selskapets totale eiendeler var 958 689 kr, hvorav egenkapitalen utgjorde −288 662 kr.

Omsetningen har gått ned med 99 % fra 14 914 000 kr i 2016 til 103 422 kr i 2025.

Målt i omsetning for 2025 er VIDARS GARASJE AS nr. 242 781 av 288 666 norske selskaper med registrert omsetning, nr. 3 368 av 3 609 innen næringsgruppe 95 (tosifret NACE-kode), nr. 457 av 530 i Hustadvika. Det plasserer selskapet blant de 85 % største i Norge.

Selskapet har levert positivt årsresultat i 2 av 10 regnskapsår mellom 2016 og 2025. Det beste året var 2018 med 547 000 kr i årsresultat.

Ved utgangen av 2025 var 130 % av eiendelene finansiert med gjeld (1 247 351 kr), og egenkapitalen var −288 662 kr.

Selskapet ledes av Vidar Roaldsøy som daglig leder, Vidar Roaldsøy som styreleder. Totalt er det registrert 4 roller i VIDARS GARASJE AS.

De største eierne i VIDARS GARASJE AS er Vidar Roaldsøy (100 %).

VIDARS GARASJE AS er registrert i Enhetsregisteret 8. januar 2009, registrert i Foretaksregisteret, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
893477292
Selskapsform
Aksjeselskap
Registreringsdato
8. januar 2009
Stiftelsesdato
19. desember 2008
Næringskode
95.310
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Stemmavegen 105
6444 FARSTAD
Norge

Kontakt

Selskapsregnskap (2025)

Tallene gjelder den juridiske enheten VIDARS GARASJE AS. Konserntall, kvartalstall og børsdata kan derfor være annerledes.

Driftsinntekter
103 422 NOK
Driftsresultat
−158 730 NOK
Årsresultat
−162 428 NOK
Sum eiendeler
958 689 NOK
Sum egenkapital
−288 662 NOK
Ansatte
-
Se komplett regnskap og historikk

Sammenlignet med bransjen

MåltallSelskapetBransjen
Omsetningsvekst-84,5 %+5,3 %
Driftsmargin-153,5 %+3,9 %

Nr. 3 368 av 3 609 selskaper i næringsgruppe 95 (tosifret NACE-kode) etter driftsinntekter.

Signaturrett

  • signatur
    Styrets leder alene.
  • signatur
    Vidar Roaldsøy
  • signatur
    Vidar Roaldsøy
Se full signaturrett

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 4. mai 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål7 svar
Hva er organisasjonsnummeret til VIDARS GARASJE AS?
Organisasjonsnummeret til VIDARS GARASJE AS er 893477292.
Hvor holder VIDARS GARASJE AS til?
VIDARS GARASJE AS holder til i Stemmavegen 105, 6444 FARSTAD.
Hvem er daglig leder i VIDARS GARASJE AS?
Daglig leder i VIDARS GARASJE AS er Vidar Roaldsøy.
Hva er omsetningen til VIDARS GARASJE AS?
VIDARS GARASJE AS hadde en omsetning på 103 422 NOK i 2025.
Går VIDARS GARASJE AS med overskudd?
Nei, VIDARS GARASJE AS hadde et negativt årsresultat (underskudd) på 162 428 NOK i 2025.
Hvor stor er VIDARS GARASJE AS?
Etter omsetning er VIDARS GARASJE AS nr. 3 368 av 3 609 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble VIDARS GARASJE AS stiftet?
VIDARS GARASJE AS ble stiftet 2008.