VISUALI AS

930010073AksjeselskapAKTIVOSLO
Omsetning (2025)
32k
Årsresultat
27k
Eiendeler
29k
Ansatte
-

Ofte stilte spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til VISUALI AS?
Organisasjonsnummeret til VISUALI AS er 930010073.
Hvor holder VISUALI AS til?
VISUALI AS holder til i Helgesens gate 42E, 0553 OSLO.
Hva er omsetningen til VISUALI AS?
VISUALI AS hadde en omsetning på 32 138 NOK i 2025.
Går VISUALI AS med overskudd?
Ja, VISUALI AS hadde et positivt årsresultat på 26 508 NOK i 2025.
Hvor stor er VISUALI AS?
Etter omsetning er VISUALI AS nr. 9 878 av 11 406 selskaper i sin bransje i Norge (2025).
Når ble VISUALI AS stiftet?
VISUALI AS ble stiftet 2022.

Lignende bedrifter