VTL HOLDING AS
933999068|AksjeselskapAKTIV|TRONDHEIM
Omsetning (2025)
0
Årsresultat
26k
Eiendeler
-
Ansatte
-
Ofte stilte spørsmål
- Hva er organisasjonsnummeret til VTL HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret til VTL HOLDING AS er 933999068.
- Hvor holder VTL HOLDING AS til?
- VTL HOLDING AS holder til i Breidablikveien 56, 7021 TRONDHEIM.
- Hvem er daglig leder i VTL HOLDING AS?
- Daglig leder i VTL HOLDING AS er Vebjørn Trøan Lillebo.
- Går VTL HOLDING AS med overskudd?
- Ja, VTL HOLDING AS hadde et positivt årsresultat på 25 817 NOK i 2025.
- Når ble VTL HOLDING AS stiftet?
- VTL HOLDING AS ble stiftet 2024.
