AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 892 902 062SOGNDAL
ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA
ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA er et enkeltpersonforetak registrert i SOGNDAL med organisasjonsnummer 892902062.
Analyse av ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA
ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA er registrert i Enhetsregisteret 21. juli 2008.
Grunnleggende informasjon
- Organisasjonsnummer
- 892902062
- Selskapsform
- Enkeltpersonforetak
- Registreringsdato
- 21. juli 2008
- Stiftelsesdato
- -
- Næringskode
- 85.510
- Antall ansatte
- -
Forretningsadresse
Røvhaugvegen 5
6856 SOGNDAL
Norge
Kontakt
Registerstatus
ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer Utforsk mer
Hvem eier ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA?
Se aksjeeiere, eierandeler og forbindelser i det interaktive eiernettverket.
Åpne eiernettverketLignende bedrifter
Samme bransje, lokalt der det finnes
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret
Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.
Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.
Ofte stilte spørsmål2 svar
- Hva er organisasjonsnummeret til ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA?
- Organisasjonsnummeret til ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA er 892902062.
- Hvor holder ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA til?
- ÅRMAN STEEP SCANDINAVIA holder til i Røvhaugvegen 5, 6856 SOGNDAL.
