COMPIDEX
AKTIVEnkeltpersonforetakOrg.nr. 916 588 488KLAVESTADHAUGEN

FRISØR HEGE JOHANSEN

FRISØR HEGE JOHANSEN er et enkeltpersonforetak registrert i KLAVESTADHAUGEN med organisasjonsnummer 916588488.

Analyse av FRISØR HEGE JOHANSEN

FRISØR HEGE JOHANSEN er registrert i Enhetsregisteret 19. januar 2016, registrert i MVA-registeret.

Grunnleggende informasjon

Organisasjonsnummer
916588488
Selskapsform
Enkeltpersonforetak
Registreringsdato
19. januar 2016
Stiftelsesdato
-
Næringskode
96.210
Antall ansatte
-

Forretningsadresse

Fossegata 52
1743 KLAVESTADHAUGEN
Norge

Kontakt

Registerstatus

ForetaksregisteretMVA-registeretFrivillighetsregisteretTvangsavvikling
BRREG oppdatert 20. januar 2026
Se juridiske detaljer
Datagrunnlag og oppdateringBRREG · Årsregnskap · Aksjonærregisteret

Foretaksopplysninger og roller kommer fra Brønnøysundregistrene. Regnskapstall bygger på innsendte årsregnskap, mens eieropplysninger er årsspesifikke øyeblikksbilder fra Aksjonærregisteret. COMPIDEX beregner sammenligninger og nøkkeltall fra disse kildene.

Sist oppdatert fra en av kildene: . Les om metode og kilder.

Ofte stilte spørsmål2 svar
Hva er organisasjonsnummeret til FRISØR HEGE JOHANSEN?
Organisasjonsnummeret til FRISØR HEGE JOHANSEN er 916588488.
Hvor holder FRISØR HEGE JOHANSEN til?
FRISØR HEGE JOHANSEN holder til i Fossegata 52, 1743 KLAVESTADHAUGEN.